Kariera

PROSTA DELOVNA MESTA

Znate prepričati. Vidite Vašo poslovno pot v prodaji. Potem ste na pravem mestu. Naš koncept živi od ljudi kateri ga ustvarjajo in dopoljnjujejo.  Naša izjemna rast, pa Vam nudi izjemne možnosti za razvoj lastne kariere.

Pričakujete lahko:
Kljub izredni rasti smo ohranili karakter domačnosti. Odprt in spoštljiv odnos med zaposlenimi je samoumeven.  Zahtevamo in spodbujamo angažiranost ter kreativnost naših sodelavcev. Učinkovita organizacija, demokracija ter iskanje hitrih in efektivnih rešitev –pomagajo pri hitrem uresničevanju idej. Hitra širitev podjetja ne garantira le delovnih mest, temveč nudi tudi vsem sodelavcem možnost, da izkoristijo svoje individualne potenciale. Tako lahko pri nas odgovornost prevzemajo že začetniki. Tudi na Vaši nadaljni poslovni poti, Vam nudimo izobraževanja in izpopolnjevanja. Vodje namreč najraje izbiramo v lastnem krogu.

Če tudi Vi želite pričeti uspešno poslovno pot, potem se prepričajte sami: Veliko poti vodi do kariere pri Dipu.  Vstopite v uspešno kariero z nami!

Tukaj si lahko ogledate oglase za prosta delovna mesta.

Vašo prošnjo pošljite na: jobs@dipo.si

  • PRODAJALEC m/ž NA ODDELKU POHIŠTVA DIPO LJUBLJANA

    Smo uspešno pohištveno podjetje z razvejano mrežo prodajnih centrov s pohištvom. Naš vrhunski tržni položaj je rezultat strategije, usmerjene h kupcem in v prihodnost ters visoke profesionalnosti vseh sodelavcev.

    Opis delovnega mesta:

    • prodaja in svetovanje strankam v trgovini
    • skrb za urejenost trgovine

    Pričakujemo:

    • vsaj 2 leti delovnih izkušenj v prodaji
    • komunikativnost, prijaznost, ambicioznost

    Nudimo:

    • zaposlitev za polni delovni čas (40 ur/teden), za obdobje 3 mesecev z možnostjo podaljšanja
    • stimulativno nagrado za uspešnost
    • stalna dodatna izobraževanja
    • delo v prijetnem in dinamičnem kolektivu

    Prošnje z življenjepisom in fotografijo pošljite na naslov:

    Dipo d.o.o.,

    Premrlova ulica 14,

    1000 Ljubljana,

    e-pošta: kariera@dipo.si

  • PRODAJALEC (m/ž), BLAGAJNIČAR (m/ž), SKLADIČNIK (m/ž) v DIPO Nova Gorica

    Smo uspešno pohištveno podjetje z razvejano mrežo prodajnih centrov s pohištvom. Naš vrhunski tržni položaj je rezultat strategije, usmerjene h kupcem in v prihodnost ter visoke profesionalnosti vseh sodelavcev.

    - vsaj 2 leti delovnih izkušenj

    - znanje italijanskega jezika

    - komunikativnost, prijaznost, ambicioznost

     Nudimo:

    - zaposlitev za polni delovni čas (40 ur/teden), za določen čas z možnostjo podaljšanja

    - redno mesečno plačilo

    - stalna dodatna izobraževanja

    - delo v prijetnem in dinamičnem kolektivu

    Dipo d.o.o., Premrlova ulica 14,

    e-pošta: kariera@dipo.si