article

Kariera

PROSTA DELOVNA MESTA

Znate prepričati. Vidite Vašo poslovno pot v prodaji. Potem ste na pravem mestu. Naš koncept živi od ljudi kateri ga ustvarjajo in dopoljnjujejo.  Naša izjemna rast, pa Vam nudi izjemne možnosti za razvoj lastne kariere.

Pričakujete lahko:
Kljub izredni rasti smo ohranili karakter domačnosti. Odprt in spoštljiv odnos med zaposlenimi je samoumeven.  Zahtevamo in spodbujamo angažiranost ter kreativnost naših sodelavcev. Učinkovita organizacija, demokracija ter iskanje hitrih in efektivnih rešitev –pomagajo pri hitrem uresničevanju idej. Hitra širitev podjetja ne garantira le delovnih mest, temveč nudi tudi vsem sodelavcem možnost, da izkoristijo svoje individualne potenciale. Tako lahko pri nas odgovornost prevzemajo že začetniki. Tudi na Vaši nadaljni poslovni poti, Vam nudimo izobraževanja in izpopolnjevanja. Vodje namreč najraje izbiramo v lastnem krogu.

Če tudi Vi želite pričeti uspešno poslovno pot, potem se prepričajte sami: Veliko poti vodi do kariere pri Dipu.  Vstopite v uspešno kariero z nami!

Tukaj si lahko ogledate oglase za prosta delovna mesta.

Vašo prošnjo pošljite na: jobs@dipo.si

  • PRODUKTNI MENEDŽER/NABAVNIK (m/ž)

    Rutar group je zelo uspešno trgovsko podjetje v pohištveni panogi s prodajnimi centri v Avstriji in Sloveniji. Zaradi uspešnega razvoja in širitve podjetja iščemo okrepitve. Zavzetim kandidatom ponujamo odlične razvojne možnosti!

    Pridružite se naši ekipi kot PRODUKTNI MENEDŽER/NABAVNIK (m/ž) v poslovalnici Rutar Eberndorf.

    Vaše naloge:

    • oblikovanje produktnega portfelja
    • izbira in uspešno lansiranje novih izdelkov
    • finančni nadzor in izračun rentabilnosti produktne linije na posameznih trgih
    • analiza tržnih trendov, kupcev in konkurence
    • izbor izdelkov za specifične skupine kupcev
    • izbor izdelkov za oglaševanje in akcjie
    • sodelovanje z domačimi in tujimi poslovnimi partnerjiter s sodelavci v prodaji

    Naša pričakovanja:

    • zaključena srednješolska ali visokošolska izobrazba
    • obvezno znanje nemščine, znanje slovenščine in italijanščine je prednost
    • podjetniška naravnanost, odločnost, pogajalske veščine
    • analitično razmišljanje
    • izkušnje v pohištveni panogi so prednost
    • dobro poznavanje MS-Office orodij
    • samoiniciativnost, samoodgovornost in motiviranost
    • pripravljenost veliko potovati

    Pridružite se naši ekipi. Navdušite nas in z veseljem vas bomo sprejeli med najboljše. Prijave z življenjepisom, dokazili o izobrazbi, s sliko ter kronološkim pregledom dosedanje kariere pošljite na jobs@rutar.at

    Celje, Dravograd, Koper, Kranj, Ljubljana, Maribor, Murska Sobota
  • GRAFIČNI OBLIKOVALEC m/ž v Avstriji

    Rutar je zelo uspešno trgovsko podjetje v pohištveni panogi s prodajnimi centri v Avstriji, Sloveniji in Italiji. Zaradi uspešnega razvoja in širitve podjetja iščemo okrepitve.
    Zavzetim kandidatom ponujamo odlične razvojne možnosti!

    Pridružite se naši ekipi kot GRAFIČNI OBLIKOVALEC m/ž v Avstriji v Eberndorfu/Dobrla vas

    Od kandidatov pričakujemo kreativnost, znanje programov Photoshop, Illustrator, InDesign
    (Adobe CS6) ter predznanje za pripravo za tisk.
    Znanje nemškega ali italijanskega jezika je zaželjeno, ni pa obvezno.
    Za razpisano delovno mesto ponujamo delo za polni delovni čas.

    oblikovanje prospektov, plakatov, oglasov...

    Nudimo Vam:
    Kandidatom nudimo ustvarjalno in dinamično delo v mladem in kreativnem timu.

    Prijave z življenjepisom, dokazili o izobrazbi, s sliko ter kronološkim pregledom dosedanje
    kariere pošljite na: jobs@rutar.at